HLG-480H-24A, AC/DC LED Power Supply - Const Cur/Volt - 480W - Adj: 20,000mA - Dim: No
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr/Volt - 480W - Adj: 24 Vdc @ 20 -000mA (20.0 A) - Dim: No.